ozturk klima servis

Bodrum Klima Tamiri Servisi, olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte, hızlı, güvenilir, sorunsuz, kaliteli bir klima montaj servisi hizmeti sunmaktayız.

Bodrum’un Tüm Semtlerine gezici ekiplerimiz ile Klima montaj servisi, Klima Teknik Servisi hizmeti vermekteyiz.

Öztürk Klima Tamiri Olarak Her çeşit klima marka modellerde servis montaj bakım hizmeti vermekteyiz.

Bodrum Klima bakımı için firmamızı aradığınız anda ekiplerimiz en kısa sürede işyerinize yada evinizde keşif yapacaktır.

Evinizde veya işyerinde tamiri bakımı mümkün olmayan klimalarınızı ekibimiz arıza tesbiti için klimalarınızı iş yerimize getirerek onarım konusunda daha uzman personellerimiz tarafından bakım ve onarımı yapıldıktan sonra tekrar getirilerek montajı yapılmaktadır.

Acil durumlarınızda sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti sağlayabilecek Klima Montaj Servisi bünyesinde çalışan uzman ekiplerimiz Bodrum’un tüm semtlerinde hizmete hazır beklemektedir.

Bodrum Klima Tamiri

ekibi olarak Klima Montajları konusunda deneyimli personellerimiz tüm teknik donanım ve sertifikalara sahiptir.

Klima Montajı ve bakım Hizmetleri konusunda 10 yıldır Bodrum’un tüm semtlerinde garantili, sorunsuz bir şekilde hizmet vermemiz bizi klima tamiri alanında öncü firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

BODRUM KLİMA TAMİRİ

Bodrum Klima Tamiri klima bakımı onarımı ve filtre temizliği hizmetleri klima tamir işinde gerekli deneyim ve tecrübeye sahiptir.

Uzman kadromuz ile Tüm klima modellerine Klima Tamiri ve Onarım Hizmeti Veren Öztürk klima olarak bodrumun en köklü firmalarından birisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sıcak Yaz Günlerinin Geldiği şu günlerde Klima tamiri, klima bakım, ve onarımlarını yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yazın bu güzel günlerini ailenizle ve sevdiklerinizle beraber serinleyerek geçirin kafanız rahat olsun.

Hafta içi çalışan siz değerli müşterilerimizide unutmadık.

Cumartesi günleri de klima servisi hizmet veriyoruz.

Bodrum Öztürk Klima Tamir Servisi olarak; klima tamir, klima bakım ve klima filtre temizleme işlemlerinde deneyimli personelleriyle garantili hizmeti vermekteyiz.